Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie” i Targi Leśne "Las i My"

 

DLA WYSTAWCY

Regulamin Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie”

Regulamin targów Targi Leśne "Las i My"

 

Karta zgłoszenia Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie”

Karta zgłoszenia Targi Leśne "Las i My"

 


BIURO TARGÓW

Magdalena Krajewska

tel. 86 275 89 44, kom. 508 216 170, fax 86 275 89 51

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NOCLEGI I WYŻYWIENIE

Karta zamówienia wyżywienia i noclegów

Recepcja Ośrodka Szkoleniowego (czynna całą dobę)

tel. 86 275 89 39, fax 86 275 89 51

 

Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie” Targi Leśne „Las i My”

7-8 października 2017 r.

PROGRAM

SOBOTA, 7 października

10.00 Otwarcie Targów (tereny wystawowe)

11.00 Konferencja: „Usługi leśne w lasach prywatnych” (budynek główny, sala nr 4)

- „Nadzór nad gospodarką w lasach prywatnych w Nadleśnictwie Rudka” - Sylwester Kowalczuk, Nadleśnictwo Rudka

- „Możliwości i ograniczenia świadczenia usług leśnych w lasach prywatnych” - Kazimierz Antowski, Polski Związek Zrzeszeń Leśnych; Włodzimierz Pędziwiatr, Podlaskie Stowarzyszenie Właścicieli Lasów Prywatnych

- „Zakłady Usług Leśnych, a lasy prywatne” - potencjał ludzki i sprzętowy polskich przedsiębiorców leśnych w kontekście jego wykorzystania przez prywatnych właścicieli
lasów” - Rafał Jajor, Nowa Gazeta Leśna

- „Rynek usług leśnych w lasach prywatnych” - Piotr Gołos, Instytut Badawczy Leśnictwa

NIEDZIELA, 8 października

10.00 Sztafeta Drwali

10.00 Konferencja: „Współczesne zagrożenia w polskim pszczelarstwie” - Mariusz Chachuła, Technikum Pszczelarskie w Pszczelej Woli (ośrodek szkoleniowy)

10.00 Wykład: „Wyznaczanie zbioru i traktowanie pozbiorcze jabłek” - Urszula Ogłozińska, Jumirpol (budynek główny, sala nr 4)

11.00 Wykład: „Terapia w ogrodzie” - Beata Płoszaj-Witkowska, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (budynek główny, sala nr 4)

12.00 Wykład: „Regionalizm i estetyzacja obszarów wiejskich” - Mariusz Antolak, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (budynek główny, sala nr 4)

12.30 Wręczenie odznaczeń państwowych
Rozstrzygnięcie konkursów: Najatrakcyjniejsze stoisko, Najbogatsza oferta, Hit Targów Ogrodniczych, Hit Targów Leśnych „Las i My”
Ogłoszenie zwycięzców konkursu na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne

13.00 Ogłoszenie zwycięzców turnieju o „Srebrną Siekierę” Nadleśniczego Nadleśnictwa Rudka i Sztafety Drwali

W programie również:
Najnowsze technologie w leśnictwie; pokazy maszyn wielooperacyjnych; pokazy sokolnictwa (niedziela); doradztwo rolnicze i leśne; pokaz kulinarny Grzegorza Russaka z degustacją dziczyzny; pokaz królików rasowych; pokaz techniczny tłoczenia i estryfikacji oleju rzepakowego; występy zespołów artystycznych;produkty regionalne i ekologiczne

Zwiedzanie stoisk, oferta targowa – godz. 9.00 – 16.00

Dzisiaj jest 17.12.2017 godz.
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie