Wydarzenia, Zaproszenia, Inicjatywy

15 marca 2017 r. odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu dla uczniów klas maturalnych
o profilu rolniczym „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym”. Uczestników konkursu gościł Zespół Szkół Rolniczych w Krzyżewie.

Czytaj więcej...

Wernisaż z rysunkami naszej utalentowanej współpracownicy został otwarty w dniu 7 lutego w Łomży w Galerii N na Al. Legionów 133.

Czytaj więcej...

Mamy zaszczyt poinformować, że 10 i 11 czerwca 2017 roku w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Ejszyszkach (Litwa), odbędzie się VI edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chóralnej - „O ZŁOTĄ WSTĘGĘ SOLCZY".

Czytaj więcej...

W budynku Muzeum Przyrody w Drozdowie w piątek 20 stycznia 2017 roku odbył się wernisaż wystawy:” Gdzie kobiety z tamtych lat, z naszych stron” połączony z koncertem noworocznym w wykonaniu wykładowczyń i studentek Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina - Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku.

Czytaj więcej...

W Supraślu ma powstać jedyny w województwie podlaskim, ośrodek rehabilitacyjny dla rolników. Nieruchomość po byłej szkole wykupił KRUS. Planuje tam stworzyć centrum rehabilitacji dla rolników, w którym o swoje zdrowie będzie mogło zadbać ok. 300 rolników, dodatkowo zatrudnienie znajdzie tam ponad 100 pracowników. Pierwsze turnusy rehabilitacyjne w Supraślu mają ruszyć już w 2019 roku.

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest 23.03.2017 godz.