Wydarzenia, Zaproszenia, Inicjatywy

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie jako współorganizator Dożynek Wojewódzko-Diecezjalnych ma zaszczyt zaprosić Państwa na stoisko promocyjno-informacyjne PODR Szepietowo  podczas wyżej wymienionych dożynek, które odbędą się w sobotę 9 września 2017 r. w Perlejewie w powiecie siemiatyckim.

Szczegóły znajdziesz tutaj

Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na XXIV Promocyjno-Handlową Wystawę Rolniczą Rol-Szansa 2017, która odbędzie się 26-27 sierpnia w Piotrkowie Trybunalskim.

Czytaj więcej...

Pragniemy Państwa zaprosić do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Wakacje na wsi". Aby wziąć w nim udział wystarczy na naszym profilu na facebooku, w komentarzach do posta konkursowego zamieścić zdjęcie przedstawiające chwile spędzone na wczasach "pod gruszą". O wygranej decyduje liczba polubień.

Czytaj więcej...

Jak każdego roku, pod koniec lipca przychodzi czas na zebranie plonów całorocznej pracy rolników. Szczególnie ważne jest, dla wszystkich obsługujących kombajny, prasy do słomy czy środki transportu zachowanie zasad bezpieczeństwa pracy, co zapobiega nieszczęśliwym zdarzeniom jakimi są wypadki w rolnictwie. Różnego typu urazy, powodują co roku u wielu rolników utratę zdrowia, a nawet życia. Dlatego Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku zaprasza rolników prowadzących prace żniwne do corocznego konkursu „Żniwa mogą być bezpieczne” .

Czytaj więcej...

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie zaprasza na XXVI Wystawę Rolniczą organizowaną w dniach 02-03 września 2017 roku.

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest 23.08.2017 godz.
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie