Wydarzenia, Zaproszenia, Inicjatywy

Ogierek BELF oraz klacz BINGO uzyskali najwyższe noty na X Powiatowej Wystawie Koni Zimnokrwistych, która obyła się 10 września 2017 r. w Bakałarzewie.

Czytaj więcej...

W dniach 2- 3 października  2017 r. na terenie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie odbędzie się 61 Wystawa - Sprzedaż Ogierów Zimnokrwistych.

Czytaj więcej...

W dniu 10 września na Stadionie Miejskim w Sejnach, na ul.Konarskiego 23A odbędą się Dożynki Powiatowe pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie Pana Krzysztofa Jurgiela.

Czytaj więcej...

3 września w miejscowości Płonka Kościelna na terenie gminy Łapy odbyły się Dożynki Gminne. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w Kościele pw. Św. Michała Archanioła w Płonce Kościelnej. Następnie odbył się przemarsz tradycyjnym korowodem dożynkowym z Kościoła na stadion, gdzie Burmistrz Łap Urszula Jabłońska oficjalnie rozpoczęła obchody dziękczynienia za płody rolne.

Czytaj więcej...

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie jako współorganizator Dożynek Wojewódzko-Diecezjalnych ma zaszczyt zaprosić Państwa na stoisko promocyjno-informacyjne PODR Szepietowo  podczas wyżej wymienionych dożynek, które odbędą się w sobotę 9 września 2017 r. w Perlejewie w powiecie siemiatyckim.

Szczegóły znajdziesz tutaj

Dzisiaj jest 17.12.2017 godz.
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie