Wydarzenia, Zaproszenia, Inicjatywy

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w Kasie. Wypoczynek dzieci łączony jest z programem rehabilitacji leczniczej w zakresie: wad postawy i chorób układu ruchu oraz układu oddechowego. Dzieci kierowane na turnus rehabilitacyjny muszą być samodzielne i zdolne do samoobsługi.

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj

 

15 marca 2017 r. odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu dla uczniów klas maturalnych
o profilu rolniczym „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym”. Uczestników konkursu gościł Zespół Szkół Rolniczych w Krzyżewie.

Czytaj więcej...

Wernisaż z rysunkami naszej utalentowanej współpracownicy został otwarty w dniu 7 lutego w Łomży w Galerii N na Al. Legionów 133.

Czytaj więcej...

Mamy zaszczyt poinformować, że 10 i 11 czerwca 2017 roku w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Ejszyszkach (Litwa), odbędzie się VI edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chóralnej - „O ZŁOTĄ WSTĘGĘ SOLCZY".

Czytaj więcej...

W budynku Muzeum Przyrody w Drozdowie w piątek 20 stycznia 2017 roku odbył się wernisaż wystawy:” Gdzie kobiety z tamtych lat, z naszych stron” połączony z koncertem noworocznym w wykonaniu wykładowczyń i studentek Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina - Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku.

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest 30.04.2017 godz.